Reference

Společnost PC HELP, a. s. si zakládá na dobrých obchodních vztazích. V současnosti máme více než sto spokojených zákazníků z řad malých, středních i velkých firem a podniků.

 logo cez energo

alpa

az-pokorny

"Každý systém, který vede ve firmě ke
zjednodušení práce a činností, je vítaný. Proto vnímám systémy HELIOS Orange i Energo jako dobré pomocníky, kteří mi šetří zejména čas."

Lukáš Dobeš
Ředitel úseku správa společnosti
ČEZ Energo, s. r. o.

Více v případové studii

„Za sebe si na systému HELIOS Orange nejvíce cením jeho rychlých filtrů, které fungují výborně a umožňují mi mít přehled podle aktuálních a stále se měnících potřeb."

Ing. Pavel Smažil
Vedoucí obchodního úseku
Alpa, s. r. o.

Více v případové studii

"Pro naši firmu je typická velká dynamika růstu a neustálé změny, proto měly hlavní váhu při výběru systému takové parametry jako pružnost, přizpůsobivost a otevřenost."

Radek Skalák
Ředitel výroby
AZ - Pokorny, s. r. o.

Více v případové studii a krátkém videu

 logo cez energo  

alpa

 
  

"Velká výhoda systému HELIOS Orange je pro nás v tom, že není vývojově ohraničený. Neomezuje nás, naopak nám umožňuje plně se rozvíjet ve všech procesech podle našich reálných potřeb. Také si velmi ceníme dobrou spolupráci s konzultanty firmy PC HELP, a.s., při řešení jakýchkoliv požadavků a problémů."

Markéta Dvořáková
Ředitelka výroby
I P C plast, spol. s r.o.

Více v případové studii

"Podpora systému závisí na technickém servisu, který je u týmu HELIOS ve společnosti PC HELP na vysoké úrovni. Získáváme tak zpětné informace včas, srozumitelné a ucelené. Zjednodušuje nám to rozhodování (jakým směrem se ubírat), tím se minimalizují náklady v důsledku zbytečných prací na systému."

Ing. Miloš Krasnický
Výrobní ředitel
oaza - net spol. s r.o.

Více v případové studii

 

Společnost Podrobnosti

AKI ELECTRONIC, spol. s r.o.

Moduly: Ekonomika, Sklady, Obchod, CRM, Výroba

AKI-ELECTRONIC - JihlavaFirma AKI ELECTONIC, spol. s r. o. z Jihlavy vyrábí již mnoho let klávesnice (fóliové a kapacitní), laboratorní a medicínská zařízení, ovládací systémy pro oblasti řízení automatizace a projective capacitive touchscreeny s krycím sklem.

Referenční list

ALFA IN, a.s.

Moduly: MajorShop, Ekonomika, CRM, HR, Controlling, Výroba, Doprava, Celní software

Firma ALFA IN, a. s. z Nové Vsi patří ke špičce českých výrobců ALFA IN - Nová Vessvařovacích strojů a plynových filtrů. Své produkty exportují do mnoha evropských a mimoevropských zemí.

Referenční list

ALPA, a. s.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM, Controlling, Výroba, Celní software

ALPA, a. s. - Velké MeziříčíFirma ALPA, a. s. z Velkého Meziříčí je již přes sto let prosperující odborník v oblasti bylinných kosmetických přípravků, tělové i pleťové kosmetiky, masážních krémů, gelů a emulzí. Případová studie vám přiblíží naši spolupráci.

Referenční list | Případová studie

ALTREVA, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM, Controlling, Výroba, Celní software

Firma ALTREVA spol. s. r. o. z Třebíče patří mezi největší výrobce ALTERVA, s. r. o. - Třebíčkvalitního profesního oblečení v České republice. V současnosti společnost zaměstnává 200 kvalifikovaných pracovníků a vyrábí více než 700 000 kusů pracovního oblečení ročně.

Referenční list

AZ INTEC s.r.o.

Moduly: ekonomika, controlling, obchod, CRM, HR, výroba, doprava, celní software


logo azintecFirma AZ INTEC s.r.o. z Čermákovic se specializuje na výrobky pro rozvody plynu, vody a solárních systémů. Nabízí široký sortiment především vlastních výrobků od plynových hadic přes nerezové trubky systému Cats až po bezpečnostní armatury a pojistky. Vznikla jako obchodní společnost firmy AZ - Pokorny, s.r.o., kde byl systém HELIOS Orange implementován a postupně rozšiřován dále. Případová studie vám přiblíží naši spolupráci.

Referenční list | Případová studie

C-Energy Bohemia s.r.o.

Moduly: Sklady a obchod, Ekonomika

Bez názvuSpolečnost C-Energy Bohemia s.r.o. z Plané nad Lužnicí se zabývá provozem a developmentem energetických zdrojů v České republice, Slovensku, Rumunsku a Bulharsku.

Referenční list

ČEZ Energo, s. r. o.

Moduly: Teplo, Elektřina

logo cez energoPražská společnost ČEZ Energo, s. r. o. je jedničkou na trhu v oblasti kombinované výroby elektřiny a tepla. Zaměřují se zejména na rozvoj a následný provoz malých lokálních výroben elektřiny a tepla. Případová studie Vám přiblíží naši spolupráci.

Referenční list | Případová studie

Controlling INVEST, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Controlling, Sklady a obchod, CRM, HR

controlling-2015Firma Controlling INVEST, s. r. o. z Liberce se zaměřuje na vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy a další služby navazujícího charakteru. Služby nabízí právnickým i fyzickým osobám včetně neziskových projektů.

Referenční list

DETAIL CZ, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Controlling, Sklady a obchod, HR, Výroba, Celní software.

DETAIL CZ logoFirma DETAIL CZ, s. r. o. z Žirovnice působí na trhu se soustruženými součástkami pro automobilový průmysl, zejména pro nákladní automobily.

Referenční list

ELIS Textil Servis, s.r.o.

Moduly: Ekonomika, Controlling, Skladové hospodářství a obchod, Služby, Mzdy

helios - Elis textilieTato firma je odborníkem na trhu pronájmu a údržby oděvů a příslušenství pro čisté prostory a kontrolované prostředí. Na počátku roku 2000 se SNDI spojila s ELIS a změnila svůj název na ELIS Textil Servis, s.r.o. Společnost ELIS Textil Servis, s.r.o. má v Evropě 12 závodů zaměřených na činnost Ultra-Čistota a své služby poskytuje zákazníkům ve 12 zemích.

Referenční list

Filák, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM, HR, Controlling, Výroba, Celní software

Filák, s. r. o. - PřerovFirma Filák, s. r. o. z Přerova se zabývá strojní výrobou a holografií. Vyrábí lisovací nástroje, stroje pro tiskařský průmysl, výrobky pro nábytkářský průmysl a komponenty pro automobilový průmysl. Společnost zajišťuje komplexní výrobu hologramů od návrhu až po samotnou aplikaci.

Referenční list

Global elektro, s. r. o.

Moduly: MajorShop, Sklady a obchod, CRM, HR, Controlling, Ekonomika a finance

Global-elektroFirma Global elektro, s. r. o. prodává v několika kamenných prodejnách na Vysočině domácí spotřebiče a elektroniku od prověřených výrobců (AEG, Elektrolux, LG, Panasonic, Kenwood,...). Případová studie vám přiblíží naši spolupráci.

Případová studie

HABITAT, a. s.

Moduly: Ekonomika, Controlling, Sklady a obchod, CRM

HABITAT logoFirma HABITAT, a. s. provozuje v Náměšti nad Oslavou velkoobchod s koberci a bytovým textilem, maloobchod s koberci, podlahami a bytovým textilem a také zahradní centrum.

Referenční list

HYDROCOM, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Controlling, Sklady a obchod, CRM, HR, Výroba, Doprava

HYDROCOM logoBrněnská firma HYDROCOM, s. r. o. se zabývá vlastní projekcí, konstrukcí, výrobou a montáží hydraulických zařízení. Navrhuje a vyrábí nejrůznější hydraulické pohony pro všechna odvětví průmyslu, zvláště pro obráběcí a tvářecí stroje, stavební a silniční stroje, apod.

Referenční list

IPC plast, spol. s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM, HR, Controlling, Výroba, Zemdělství, Servis, Doprava, Přepravní služby, Celní software

ipcplast-2015Firma IPC plast, spol. s. r. o. je významným výrobcem a dodavatelem malířských válečků a dalších pomůcek pro profesionální uživatele i příležitostné domácí kutily. Případová studie Vám přiblíží naši spolupráci.

Referenční list | Případová studie

Kovo HB, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM, HR, Controlling, Výroba, Celní software

Kovo HB, s. r. o.Firma Kovo HB, s. r. o. produkuje zboží z oboru domácích potřeb, realizuje zakázkovou výrobu svařovaných dílů a lisovacích nástrojů.

 

Referenční list

oaza - net, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM, HR, Controlling, Doprava

oaza - net, s. r. o. - LiberecLiberecká firma oaza - net, s. r. o. je jedním z předních systémových integrátorů v oblasti informačních technologií po celé ČR. Nabízí zákazníkům široký sortiment techniky, služeb a spolehlivý servis ve všech sférách slaboproudých technologií. Případová studie vám přiblíží naši spolupráci.

Referenční list | Případová studie

ORGREZ, a. s.

Moduly: Ekonomika, Controlling, Obchod, CRM, HR

ORGREZ, a. s. - BrnoBrněnská firma ORGREZ, a. s. poskytuje služby a realizuje dodávky v řadě specifických oborů elektroenergetiky a tepelné techniky, například v procesech přeměny energií paliv, výroby a distribuce elektřiny.

Referenční list

Sanimat, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, MajorShop, Sklady a obchod

Sanimat, s. r. o. - Velké MeziříčíFirma Sanimat, s. r. o. z Velkého Meziříčí je specializovaná velkoobchodní společnost zaměřená na obklady, dlažby, koupelny a sanitu. V současné době spustila také nový e-shop.

Referenční list

STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r. o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, Controlling, Výroba, Doprava, Celní Software

strojirna-oslavanySTROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r. o. je dominantním českým výrobcem a dodavatelem tlumičů pro podvozky veškerých kolejových vozidel.

Referenční list

TIPAFROST, a.s.

Moduly: Ekonomika, Cobtrolling, Skladya obchod, CRM, Výroba, Doprava

TIPAFROST, a.s. - KožichoviceFirma TIPAFROST, a.s. je jedním z největších českých výrobců mražených výrobků - nanuků na dřívku, kornoutů, zmrzlin, vaniček, polárkových dortů, apod.

Referenční list

TRANS – SPEDIT, s.r.o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, HR, Doprava, Přepravní služby

TRANS – SPEDIT, s.r.o. - Moravské BudějoviceFirma TRANS – SPEDIT, s.r.o. z Moravských Budějovic se zabývá službami v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy. Realizují přepravu i mimo území členských států EU s online monitoringem cesty.

TT Klávesnice, a.s.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM, Výroba, Celní software

TT Klávesnice, a.s. - JihlavaJihlavská firma TT Klávesnice, a.s. patří k největším výrobcům fóliových klávesnic a štítků v ČR.

Referenční list

VLNIKA s.r.o.

Moduly: Sklady a obchod

logo copySpolečnost Vlnika s.r.o. z Jindřichova Hradce se specializuje na prodej pletacích přízí, knoflíků a potřeb pro pletení. Dále vydává časopis o pletení.

Referenční list

VV SKLO, s.r.o.

Moduly: Ekonomika, Controlling, Sklady a obchod, CRM, HR, Výroba

VV SKLO, s.r.o. - KřižanovFirma VV SKLO, s.r.o. vyrábí a opracovává bezpečnostní skla, které pracovníci navrhují a dekorují pro potřeby interiéru. Zaměřují se na výrobu celoskleněných posuvných a kyvných dveří, prosklených stěn, pochozích desek, sprchových koutů, atd.

Referenční list

VÝTAHY, s.r.o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM

VÝTAHY, s.r.o.Firma VÝTAHY, s.r.o. z Velkého Meziříčí vyrábí a montuje různé druhy výtahů do bytů i veřejných prostor. Dále nabízí kompletní servis a nutné revizní prohlídky.

 

Referenční list

ZEMPRON, s.r.o.

Moduly: Sklady a obchod, CRM, přepravní služby

Zepron logoFirma ZEMPRON, s.r.o. z Mikulovic se zabývá nákupem a prodejem zemědělských produktů, především krmného potravinářského obilí, sladovnického ječmene, žlutého a zeleného hrachu, kukuřice,
máku a dalších komodit.

Referenční list
footer-contact

Obchodní
zástupce

Jolana Vávrová

Obchodní zástupce HELIOS
603 558 752

Podpora
pro zákazníky

568 858 031
denně od 7:00 do 16:30 hod
Nahoru