Webináře, semináře

Proběhlá školení, semináře a webináře

Aktuality

PC HELP: Setkání zákazníků HELIOS Orange 2016

Další společné setkání je za námi!

Pro letošní setkání zákazníků informačního systému HELIOS Orange jsme vybrali moderní a stylové prostředí pěstitelské pálenice Pohoda v Náramči u Třebíče.

Tentokrát jsme se nechali inspirovat českou filmovou klasikou Honzy Hřebejka, komedií Pelíšky. Náladu jsme vyladili v duchu přelomu šedesátých a sedmdesátých let, oblečení do retra a pochutnali si na menu poplatném době i filmu – chleby se škvarkovou pomazánkou, pravé vídeňské noky, kyselé okurky a další. Došlo i na testování kvality „skleniček z Polské lidové republiky". Přesvědčili jsme se, že inženýři opravdu museli někde udělat chybu ...

Kromě soutěžení a společenského družení jsme se věnovali i informačnímu systému, jeho novinkám, aktuálním tématům, jako jsou EET, daňové klíče či Google kalendář, a oblastem, které jsou v kurzu téměř pořád – výroba, řízení kvality, automatizace, plánování a schvalování.

Setkání jsme ukončili stejně, jak jsme ho začali – se slivovičkou. Kromě tradičního přivítacího panáčka jsme měli možnost ochutnat maceráty, ovocné a bylinné. Nahlédli jsme také dovnitř palírny a poslechli si zajímavé historky z výroby.

Na závěr chceme poděkovat všem Vám, kteří jste si našli v předvánočním období čas sejít se s námi a s ostatními zákazníky, popovídat si a strávit příjemný den.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi a setkání v roce 2017!

Tým HELIOS Orange

01 Před_vypuknutím

02 Škvarková_jako_z_Pelíšků

03 Pohled_zepředu

04 Pohled_zezadu

05 Pohled_shora

06 O_přestávce

07 Hra_přiřaď_hlášku_1

08 Hra_přiřaď_hlášku_2_copy

 

footer-contact

Obchodní
zástupce

Jolana Vávrová

Obchodní zástupce HELIOS
603 558 752

Podpora
pro zákazníky

568 858 031
denně od 7:00 do 16:30 hod
Nahoru