1. Úvodní stránka
  2. Školení / Aktuality
  3. Aktualita
  4. Gratulujeme našim zákazníkům k Ocenění českých lídrů 2020

Gratulujeme našim zákazníkům k Ocenění českých lídrů 2020

Ocenění českých lídrů je jedinečným projektem ve snaze vyhledávat úspěšné podnikatelské příběhy a náležitě je zviditelnit.

 Do ocenění se mohou zapojit výhradně české firmy, které jsou nominovány díky svým ekonomickým výsledkům. Do finále se tak dostalo 92 tuzemských firem z celkového počtu 1516 společností, které vyhovovaly kritériím projektu. 36 firem pak obdrželo ocenění. Nadpoloviční část z finálních je pak z řad rodinných firem.

Projekt  OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ  hodnotí největší ryze české společnosti, zástupce úspěšných a transparentních firem, které mají roční obrat převyšující 200 milionů korun a alespoň
50 zaměstnanců. Ocenění se udělují v rámci všech krajů České republiky. Vítězové soutěže jsou nominováni a vybíráni na základě hodnocení, ratingu a scoringu, které garantuje prestižní mezinárodní společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a.s. Firmy jsou sdružené v Klubu Lídrů, díky kterému vznikla Podnikatelská platforma Helas (AGENTURA HELAS, s.r.o.), která sdružuje české podnikatele, podnikatelky, manažery a majitele českých firem jako prostředí pro rozvoj byznysu a spolupráce. V platformě je každoročně osloveno zhruba 11 tisíc firem. Díky této Platformě Helas tak vzniká jedinečná možnost pro české firmy a to vytvořit si vlastní mikroklima a vzájemně se podpořit. Základní myšlenkou tohoto projektu je: BUDUJEME HRDÉ ČESKO.

V letošním roce se uskutečnil již 4. ročník a mezi oceněnými lídry jsou i dva z našich zákazníků.

Tímto bychom jim rádi za naši společnost PC HELP, a.s. pogratulovali!

 

1. místo v kraji Vysočina obsadila Ing. Vlasta Slámová, ředitelka společnosti ALFA IN a.s.

Společnost ALFA IN a.s. působí na českém trhu od roku 1998. Od svého vzniku se zaměřuje na vývoj a výrobu svařovací techniky a plynových filtrů. Postupně do svého výrobního programu zařadila elektrocentrály a plazmové řezací stroje. Jako systémový integrátor realizuje komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť určených nejen pro svařování. 

3. místo v Jihomoravském kraji obsadila PhDr. Alena Lubasová Ph.D., ředitelka
a jednatelka společnosti STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o.

Společnost STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o. je předním výrobcem a dodavatelem hydraulických tlumičů pro veškerá kolejová vozidla na základě permanentně probíhajícího vývoje od roku 1983. Vlastním technickým know-how a moderním technologickým vybavením pro strojní obrábění se stala spolehlivým partnerem výrobcům, provozovatelům a opravárenství v oblasti železničního průmyslu.

Gratulujeme k získání ocenění a přejeme mnoho úspěchů v dalších letech.

Tým HELIOS Orange

PC HELP, a.s.