Roger Platba

Pohodlné zasílání faktur s dlouhou splatností přímo z prostředí HELIOS iNuvio k profinancování, to umožňuje plug-in Roger Platba. Díky tomu nemusíte čekat, až váš odběratel zaplatí, a peníze budete moci ihned investovat zpět do vašeho podnikání. Faktury, u kterých chcete zkrátit splatnost, jednoduše označíte ve svém HELIOSu. Do 3 dnů obdržíte na váš účet 75 % z hodnoty faktur a zbylých 25 % dostanete po zaplacení odběratelem.

Jak to funguje? Zcela jednoduše!

  • Fakturu si vyberete přímo ve vašem Helios iNuvio
  • Do 3 dnů získáte 75 % hodnoty faktury
  • Po zaplacení odběratelem získáte zbylých 25 %

Klíčové funkce Roger platby

Roger2 Prověřování odběratele

Uzavíráte-li business, bude se vám hodit informace, zda proti vašemu obchodnímu partnerovi umí Roger financovat. Lépe se vám tak bude vyjednávat o cenových a platebních podmínkách. Stačí dát hledat IČ odběratele v databázi Všech financovatelných organizací.

Roger1 Přehled o financovatelných firmách 

Ihned po instalaci plug-inu se napáruje seznam financovatelných firem s vašimi odběrateli. Díky tomu je proces rychlejší, bez nutnosti hodnocení bonity odběratele.

Roger2 Neustálý přehled, jak jste na tom s úhradami

Přímo v prostředí HELIOS vidíte, v jakém stavu financování se jednotlivé faktury nachází. Máte tedy přesný přehled o tom, kdy očekávat úhradu. Můžete tak lépe plánovat objednávky a případné další investice.

Roger3 Automatizace šetří práci účetní

Zaúčtování všech transakcí probíhá automaticky. Plug-in za vás nebo vaši účetní vyřeší účtování pohledávky, párování plateb, generování přijaté faktury za poplatek apod.

Roger4 Digitalizace eliminuje chyby

Faktury jsou přes API napojení elektronicky odesílány přímo z HELIOSu, což eliminuje chyby vznikající manuálním přepisováním a šetří váš čas.

Roger6 Vaše data jsou v bezpečí

Data putují pouze do platformy Roger, která je pod dohledem ČNB. Přenos je zabezpečený díky SSL certifikátu naší domény a samotná data jsou při přenosu šifrována. Vaše obchodní informace se tak nedostanou do špatných rukou.

 

Nečekejte, než odběratel zaplatí.
Roger platba zkrátí splatnost vašich faktur na 3 dny.

 

 

Chcete vědět více
o aplikaci Roger platba?