Napojení na skladovací systém KARDEX

Kardex

Systém HELIOS Orange je úzce napojen na moderní počítačem řízený automatizovaný skladovací systém Kardex Shuttle. Ten nejen spoří místo a výdaje za skladování, ale umožňuje také vychystávání zboží. Integrace mezi systémem HELIOS Orange a Kardex Shuttle se týká oblasti příjmu zboží na sklad a vychystávání zboží.

Přínosy:

  • Plná integrace ERP systému HELIOS Orange s automatizovaným skladovacím systémem umožňuje přehledně řídit klíčové procesy z jednoho místa.
  • Zavedení automatizovaného vertikálního výtahového systému s provazbou na HELIOS Orange šetří výdaje na skladování, čas, náklady na zaměstnance a zároveň celkově snižuje rizika chyb při zaskladňování a vyskladňování zboží na minimum.
  • Integrační řešení je vhodné jak pro výrobní podniky, kdy se vertikální výtahové systémy instalují do blízkosti montážních linek, tak pro obchodní firmy a jejich skladovací prostory či logistická centra.
  • Důležitým přínosem je také zajištění maximální bezpečnosti uloženého zboží, to mimo jiné znamená, že zboží uložené v takovémto skladu je nedostupné pro neoprávněné osoby.
  • Řešení podporuje bezpečnost práce tak, že si pracovník vyzvedává zboží v místě určeného výdejového otvoru a nemusí se tak pohybovat po regálech ani mezi regály.

Obr.1 -_skladová_karta_-_umístěníObr.2 -_rastr

 

 

pdfAgendový list Kardex

footer-contact

Obchodní
zástupce

Jolana Vávrová

Obchodní zástupce HELIOS
603 558 752

Podpora
pro zákazníky

568 858 031
denně od 7:00 do 16:30 hod
Nahoru