Reference

Společnost PC HELP, a. s. si zakládá na dobrých obchodních vztazích. V současnosti máme více než sto spokojených zákazníků z řad malých, středních i velkých firem a podniků.

 logo cez energo

alpa

az-pokorny

"Každý systém, který vede ve firmě ke
zjednodušení práce a činností, je vítaný. Proto vnímám systémy HELIOS Orange i Energo jako dobré pomocníky, kteří mi šetří zejména čas."

Lukáš Dobeš
Ředitel úseku správa společnosti
ČEZ Energo, s. r. o.

Více v případové studii

„Za sebe si na systému HELIOS Orange nejvíce cením jeho rychlých filtrů, které fungují výborně a umožňují mi mít přehled podle aktuálních a stále se měnících potřeb."

Ing. Pavel Smažil
Vedoucí obchodního úseku
Alpa, s. r. o.

Více v případové studii

"Pro naši firmu je typická velká dynamika růstu a neustálé změny, proto měly hlavní váhu při výběru systému takové parametry jako pružnost, přizpůsobivost a otevřenost."

Radek Skalák
Ředitel výroby
AZ - Pokorny, s. r. o.

Více v případové studii a krátkém videu

 logo cez energo  

alpa

 logo-teplarna-strakonice-66
  

"Velká výhoda systému HELIOS Orange je pro nás v tom, že není vývojově ohraničený. Neomezuje nás, naopak nám umožňuje plně se rozvíjet ve všech procesech podle našich reálných potřeb. Také si velmi ceníme dobrou spolupráci s konzultanty firmy PC HELP, a.s., při řešení jakýchkoliv požadavků a problémů."

Markéta Dvořáková
Ředitelka výroby
I P C plast, spol. s r.o.

Více v případové studii

"Podpora systému závisí na technickém servisu, který je u týmu HELIOS ve společnosti PC HELP na vysoké úrovni. Získáváme tak zpětné informace včas, srozumitelné a ucelené. Zjednodušuje nám to rozhodování (jakým směrem se ubírat), tím se minimalizují náklady v důsledku zbytečných prací na systému."

Ing. Miloš Krasnický
Výrobní ředitel
oaza - net spol. s r.o.

Více v případové studii

"Ke změně systému pro zpracování dat a fakturaci nás vedla nutnost snižovat náklady. To byl náš prvotní motiv. V průběhu výběru se však ukázalo, že provoz systému HELIOS Orange Energo je nejen řádově levnější, ale i uživatelsky příjemnější než náš původní systém SAP CALOR. Na co jsme dříve potřebovali odbornou asistenci přes nákladný helpdesk, to jsme dnes schopni řešit samostatně."

Josef Eigner
Obchodní ředitel
Teplárna Strakonice, a.s.

Více v případové studii

Společnost Podrobnosti

AKI ELECTRONIC, spol. s r.o.

Moduly: Ekonomika, Sklady, Obchod, CRM, Výroba

AKI-ELECTRONIC - JihlavaFirma aki electronic, spol. s r. o. z Jihlavy vyrábí již mnoho let klávesnice (fóliové a kapacitní), laboratorní a medicínská zařízení, ovládací systémy pro oblasti řízení automatizace a projective capacitive touchscreeny s krycím sklem.

Referenční list

ALFA IN, a.s.

Moduly: MajorShop, Ekonomika, CRM, HR, Controlling, Výroba, Doprava, Celní software

Firma ALFA IN, a. s. z Nové Vsi patří ke špičce českých výrobců ALFA IN - Nová Vessvařovacích strojů a plynových filtrů. Své produkty exportují do mnoha evropských a mimoevropských zemí.

Referenční list

ALPA, a. s.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM, Controlling, Výroba, Celní software

ALPA, a. s. - Velké MeziříčíFirma ALPA, a. s. z Velkého Meziříčí je již přes sto let prosperující odborník v oblasti bylinných kosmetických přípravků, tělové i pleťové kosmetiky, masážních krémů, gelů a emulzí. Případová studie vám přiblíží naši spolupráci.

Referenční list | Případová studie

ALTREVA, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM, Controlling, Výroba, Celní software

Firma ALTREVA spol. s. r. o. z Třebíče patří mezi největší výrobce ALTERVA, s. r. o. - Třebíčkvalitního profesního oblečení v České republice. V současnosti společnost zaměstnává 200 kvalifikovaných pracovníků a vyrábí více než 700 000 kusů pracovního oblečení ročně.

Referenční list

AZ INTEC s.r.o.

Moduly: ekonomika, controlling, obchod, CRM, HR, výroba, doprava, celní software


logo azintecFirma AZ INTEC s.r.o. z Čermákovic se specializuje na výrobky pro rozvody plynu, vody a solárních systémů. Nabízí široký sortiment především vlastních výrobků od plynových hadic přes nerezové trubky systému Cats až po bezpečnostní armatury a pojistky. Vznikla jako obchodní společnost firmy AZ - Pokorny, s.r.o., kde byl systém HELIOS Orange implementován a postupně rozšiřován dále. Případová studie vám přiblíží naši spolupráci.

Referenční list | Případová studie

C-Energy Bohemia s.r.o.

Moduly: Sklady a obchod, Ekonomika

Bez názvuSpolečnost C-Energy Bohemia s.r.o. z Plané nad Lužnicí se zabývá provozem a developmentem energetických zdrojů v České republice, Slovensku, Rumunsku a Bulharsku.

Referenční list

České teplo, s. r. o.

Moduly: Teplo, Elektřina, Plyn

České teplo, s. r. o.Pražská firma České teplo, s. r. o. je klíčovým dodavatelem a distributorem energie po celé ČR. Poskytují také energetické poradenství, řízení projektů energetických staveb, servisní a havarijní služby pro energetické stavby apod.

 

ČEZ Energo, s. r. o.

Moduly: Teplo, Elektřina

logo cez energoPražská společnost ČEZ Energo, s. r. o. je jedničkou na trhu v oblasti kombinované výroby elektřiny a tepla. Zaměřují se zejména na rozvoj a následný provoz malých lokálních výroben elektřiny a tepla. Případová studie Vám přiblíží naši spolupráci.

Referenční list | Případová studie

Controlling INVEST, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Controlling, Sklady a obchod, CRM, HR

controlling-2015Firma Controlling INVEST, s. r. o. z Liberce se zaměřuje na vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy a další služby navazujícího charakteru. Služby nabízí právnickým i fyzickým osobám včetně neziskových projektů.

Referenční list

Czech Energy, s. r. o.

Moduly: Teplo, Elektřina

Czech Energy, s. r. o. - Jablonec nad NisouSpolečnost Czech Energy, s. r. o. z Jablonce nad Nisou se zaměřuje především na provozování energetických zařízení, jako jsou výtopny, kotelny, rozvodové primární sítě, výměníkové stanice, směšovací stanice, sekundární sítě a kogenerační jednotky do bytových i veřejných objektů. Případová studie vám přiblíží naši spolupráci.

Případová studie

DETAIL CZ, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Controlling, Sklady a obchod, HR, Výroba, Celní software.

DETAIL CZ, s. r. o. - ŽirovniceFirma DETAIL CZ, s. r. o. z Žirovnice působí na trhu se soustruženými součástkami pro automobilový průmysl, zejména pro nákladní automobily.

Referenční list

Filák, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM, HR, Controlling, Výroba, Celní software

Filák, s. r. o. - PřerovFirma Filák, s. r. o. z Přerova se zabývá strojní výrobou a holografií. Vyrábí lisovací nástroje, stroje pro tiskařský průmysl, výrobky pro nábytkářský průmysl a komponenty pro automobilový průmysl. Společnost zajišťuje komplexní výrobu hologramů od návrhu až po samotnou aplikaci.

Referenční list

Global elektro, s. r. o.

Moduly: MajorShop, Sklady a obchod, CRM, HR, Controlling, Ekonomika a finance

Global-elektroFirma Global elektro, s. r. o. prodává v několika kamenných prodejnách na Vysočině domácí spotřebiče a elektroniku od prověřených výrobců (AEG, Elektrolux, LG, Panasonic, Kenwood,...). Případová studie vám přiblíží naši spolupráci.

Případová studie

HABITAT, a. s.

Moduly: Ekonomika, Controlling, Sklady a obchod, CRM

HABITAT, a. s. - Náměšť nad OslavouFirma HABITAT, a. s. provozuje v Náměšti nad Oslavou velkoobchod s koberci a bytovým textilem, maloobchod s koberci, podlahami a bytovým textilem a také zahradní centrum.

Referenční list

HYDROCOM, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Controlling, Sklady a obchod, CRM, HR, Výroba, Doprava

HYDROCOM, s. r. o. - BrnoBrněnská firma HYDROCOM, s. r. o. se zabývá vlastní projekcí, konstrukcí, výrobou a montáží hydraulických zařízení. Navrhuje a vyrábí nejrůznější hydraulické pohony pro všechna odvětví průmyslu, zvláště pro obráběcí a tvářecí stroje, stavební a silniční stroje, apod.

Referenční list

IPC plast, spol. s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM, HR, Controlling, Výroba, Zemdělství, Servis, Doprava, Přepravní služby, Celní software

ipcplast-2015Firma IPC plast, spol. s. r. o. je významným výrobcem a dodavatelem malířských válečků a dalších pomůcek pro profesionální uživatele i příležitostné domácí kutily. Případová studie Vám přiblíží naši spolupráci.

Referenční list | Případová studie

Kovo HB, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM, HR, Controlling, Výroba, Celní software

Kovo HB, s. r. o.Firma Kovo HB, s. r. o. produkuje zboží z oboru domácích potřeb, realizuje zakázkovou výrobu svařovaných dílů a lisovacích nástrojů.

 

Referenční list

oaza - net, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM, HR, Controlling, Doprava

oaza - net, s. r. o. - LiberecLiberecká firma oaza - net, s. r. o. je jedním z předních systémových integrátorů v oblasti informačních technologií po celé ČR. Nabízí zákazníkům široký sortiment techniky, služeb a spolehlivý servis ve všech sférách slaboproudých technologií. Případová studie vám přiblíží naši spolupráci.

Referenční list | Případová studie

ORGREZ, a. s.

Moduly: Ekonomika, Controlling, Obchod, CRM, HR

ORGREZ, a. s. - BrnoBrněnská firma ORGREZ, a. s. poskytuje služby a realizuje dodávky v řadě specifických oborů elektroenergetiky a tepelné techniky, například v procesech přeměny energií paliv, výroby a distribuce elektřiny.

Referenční list

Sanimat, s. r. o.

Moduly: Ekonomika, MajorShop, Sklady a obchod

Sanimat, s. r. o. - Velké MeziříčíFirma Sanimat, s. r. o. z Velkého Meziříčí je specializovaná velkoobchodní společnost zaměřená na obklady, dlažby, koupelny a sanitu. V současné době spustila také nový e-shop.

Referenční list
Referenční list

STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r. o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, Controlling, Výroba, Doprava, Celní Software

strojirna-oslavanySTROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r. o. je dominantním českým výrobcem a dodavatelem tlumičů pro podvozky veškerých kolejových vozidel.

Referenční list

Teplospol a.s.

Moduly: Ekonomika a finanční řízení, Controlling, Energo

logoSpolečnost Teplospol a.s. se zabývá výrobou tepla, jeho distribucí a výrobou elektřiny.

Referenční list

TIPAFROST, a.s.

Moduly: Ekonomika, Cobtrolling, Skladya obchod, CRM, Výroba, Doprava

TIPAFROST, a.s. - KožichoviceFirma TIPAFROST, a.s. je jedním z největších českých výrobců mražených výrobků - nanuků na dřívku, kornoutů, zmrzlin, vaniček, polárkových dortů, apod.

Referenční list

TRANS – SPEDIT, s.r.o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, HR, Doprava, Přepravní služby

TRANS – SPEDIT, s.r.o. - Moravské BudějoviceFirma TRANS – SPEDIT, s.r.o. z Moravských Budějovic se zabývá službami v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy. Realizují přepravu i mimo území členských států EU s online monitoringem cesty.

TT Klávesnice, a.s.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM, Výroba, Celní software

TT Klávesnice, a.s. - JihlavaJihlavská firma TT Klávesnice, a.s. patří k největším výrobcům fóliových klávesnic a štítků v ČR.

Referenční list

TTS energo, s. r. o.

Moduly: Teplo, Elektřina

TTS energo, s. r. o.Firma TTS energo, s. r. o. z Třebíče dodává teplo většině obyvatel Třebíče, odkud také pochází. Snaží se o ekologické vytápění svého města tím, že se soustředí na obnovitelné zdroje pro výrobu tepla (spalování biomasy – dřevní štěpka a sláma).

VLNIKA s.r.o.

Moduly: Sklady a obchod

logo copySpolečnost Vlnika s.r.o. z Jindřichova Hradce se specializuje na prodej pletacích přízí, knoflíků a potřeb pro pletení. Dále vydává časopis o pletení.

Referenční list

VLTAVOTÝNSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s.

Moduly: Voda, Teplo

Společnost VLTAVOTÝNSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. vyrábí a rozvádí teplo a provozuje vodovody kanalizace a ČOV pro obyvatele města, kterým zajišťuje kvalitní podzemní tzv. Bukevskou vodu.

VV SKLO, s.r.o.

Moduly: Ekonomika, Controlling, Sklady a obchod, CRM, HR, Výroba

VV SKLO, s.r.o. - KřižanovFirma VV SKLO, s.r.o. vyrábí a opracovává bezpečnostní skla, které pracovníci navrhují a dekorují pro potřeby interiéru. Zaměřují se na výrobu celoskleněných posuvných a kyvných dveří, prosklených stěn, pochozích desek, sprchových koutů, atd.

Referenční list

VÝTAHY, s.r.o.

Moduly: Ekonomika, Sklady a obchod, CRM

VÝTAHY, s.r.o.Firma VÝTAHY, s.r.o. z Velkého Meziříčí vyrábí a montuje různé druhy výtahů do bytů i veřejných prostor. Dále nabízí kompletní servis a nutné revizní prohlídky.

 

Referenční list

Zempron s.r.o.

Moduly: Sklady a obchod, CRM, přepravní služby

Zepron logoFirma Zempron s.r.o. z Mikulovic se zabývá nákupem a prodejem zemědělských produktů, především krmného potravinářského obilí, sladovnického ječmene, žlutého a zeleného hrachu, kukuřice,
máku a dalších komodit.

Referenční list
footer-contact

Obchodní
zástupce

Jolana Vávrová

Obchodní zástupce HELIOS
603 558 752

Podpora
pro zákazníky

568 858 031
denně od 7:00 do 16:30 hod
Nahoru