1. Úvodní stránka
  2. Aktuálně
  3. Aktualita
  4. Oznámení o změnách v oblasti řízení licencí

Oznámení o změnách v oblasti řízení licencí

  • Aktualita
11. 8. 2020

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vás touto cestou informovat o upřesnění podmínek užívání licence HELIOS Orange a HELIOS Easy. Věnujte, prosím, pozornost upgradu svého HELIOS Orange na verzi 2.0.2020.0700/3.0.2020.0700 a vyšší. Od těchto verzí dochází v HELIOS Orange ke změně licencování.

Před přechodem na verzi s novým řízením licence si připravte:

  • Licenční číslo (např.: HEOR0400-12345; HEIQ0100-12345 atp.)
  • IČO vlastníka licence

Při instalaci zadáte číslo licence, které najdete na domovské stránce HELIOS Orange a IČO. Doporučujeme poznamenat si číslo licence ještě než začnete s aktualizací. Později, během aktualizace, se vám již nezobrazí. Také je nutné mít v průběhu instalace stabilní připojení k internetu. Po úspěšném přechodu na nový způsob licencování již budou další aktualizace opět probíhat standardním způsobem.

Tato změna bude aplikována prostřednictvím samostatného update (nové verze), přičemž uživatel bude důrazně vyzván k přečtení a akceptaci technických informací a následně pak proběhne proces autentifikace licence.

Další informace jsou dostupné na dokumentačním portálu APV HELIOS / EASY zde, pro edici iNUVIO zde.

V případě dotazů nebo pokud potřebujete procesem provést, nás můžete kontaktovat e-mailem  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky +420 568 858 022 

Tým HELIOS Orange

PC HELP, a.s.

Chcete více informací?