Webová aplikace pro obchodníky- HELIport

Doba, kdy obchodník přijel na jednání pouze s blokem, tužkou a vzorníkem, je už dávno pryč. Dnes je téměř nevyhnutelné, aby měl k dispozici vždy a všude potřebné informace o zákazníkovi, kontaktních osobách nebo o neuhrazených fakturách.

Mobilní řešení

HELIport (webový portál HELIOS Orange) představuje moderní řešení pro přístup k informacím z kanceláře, z domova i z cest. Zpřístupní Vám například přehled kontaktních jednání, evidenci styku se zákazníky, informace o fakturaci, skladových zásobách nebo cenách. Neomezí Vás ani zařízením ani operačním systémem - je dostupný v počítači, tabletu, na chytrém telefonu či jiných mobilních zařízeních, ve Windows, Linux, Android, Mac atd. Pomůže také při sdílení informací, aktivit nebo dokumentů uvnitř firmy. Manažeři mohou rovněž vyhodnocovat ihned práci svých obchodních zástupců.

Více zakázek

Díky HELIportu věnujete více času obchodování a méně administrativě. Budete mít k dispozici úplný přehled o zakázkách od prvního kontaktu až po úhradu faktury, aktuální informace o potenciálních zákaznících a zakázkách.

Spokojenější zákazníci

HELIport umožňuje poskytovat zákazníků přesně to, co potřebují, a přispívat tak k jejich vyšší spokojenosti. Můžete ho využívat také jako úložiště různých typů dokumentů, např. pro katalogy produktů nebo smlouvy.

pdfAgendový list HELIport

Reference:

detail-cz-01
footer-contact

Obchodní
zástupce

Jolana Vávrová

Obchodní zástupce HELIOS
603 558 752

Podpora
pro zákazníky

568 858 031
denně od 7:00 do 16:30 hod
Nahoru