Hardware

Neradíme pouze s výběrem čtecích zařízení, ale i s výběrem příslušenství k nim, jako jsou tiskárny, dotykové obrazovky a servery.


2Tiskárna čárových kódů Argox X-1000 je nepostradatelným zařízením, které skvěle doplňuje PDA terminály a snímače čárových kódů. Tiskárna Argox má spoustu výhod: tichý motor, nové rozhraní USB, 4x větší paměť. V této tiskárně lze používat barvící pásku s barvou IN a barvou OUT.

 

All-in-one počítač ELO All-in-one počítač ELO má atraktivní vzhled a kompaktní rozměry. Díky tomu se výrazně snižují požadavky na prostor. Další výhodou je tichý provoz a dotyková plocha odolná vůči vodě, prachu, a také proti neautorizované manipulaci. Proto se využívá především v kioscích nebo samoobslužných aplikací pro veřejnost.

 

IBM System x3500M3 IBM System x3650 M3 poskytuje vynikající výkon pro vaše aplikace. Konstrukce je úsporná a podporuje více procesorových jader, paměti a datové kapacity v rozšířitelném formátu 2U, který se vyznačuje snadnou údržbou a správou.

 

IBM System x3500M3 IBM System x3500M3 poskytuje platformu s dlouhou životností a s vynikajícím výkonem a dostupností pro důležité aplikace a vizualizovaná prostředí. Server se využívá při vizualizaci, ERP, CRM, webové služby a prostředí vzdálených poboček.

 

footer-contact

Obchodní
zástupce

Jolana Vávrová

Obchodní zástupce HELIOS
603 558 752

Podpora
pro zákazníky

568 858 031
denně od 7:00 do 16:30 hod
Nahoru