Hardware

Pro provoz PCH serveru využíváme PDA terminály výrobce CipherLab, Opticon nebo Motorola. Nejrozšířenější je mezi našimi zákazníky CipherLab CP50-L.

PDA původně sloužilo k organizaci času a kontaktů. Postupně se zařízení zdokonalila a začala se využívat i k jiným účelům. Dnes jsou PDA terminály využívány především pracovníky v terénu při sběru dat, odečtu vodoměrů a plynoměrů, ve zdravotnictví nebo při doručování zásilek.

Nespornou výhodou je velký barevný displej, komunikace pomocí 3.5G nebo WiFi, integrovaná čtečka čárových kódů, odolný design. Některá zařízení obsahují také vestavěný fotoaparát.

 

CipherLab CP50-LCipherLab CP50-L je robustní terminál, který se používá především v oblasti mobility, dopravy, logistiky a skladování. U tohoto zařízení může zákazník vybírat mezi 1D laserem nebo 2D pagerem, QWERTY nebo číselnou klávesnicí. Volitelná pistolová rukojeť umožňuje uživatelům komfortní práci i po delší dobu. Terminály vybavené RFID čtou tagy s mimořádnou spolehlivostí i na větší vzdálenosti.

 

Opticon H22 Opticon H22 vyniká především jednou z největších dotykových obrazovek, které jsou dostupné pro mobilní terminály. Tímto zařízením lze snímat lineární čárové kódy, 2D kódy a skládané kódy z tradičních médií, ale i z obrazovek jiných mobilních zařízení.

 

Motorola MC 9500 Motorola MC 9500 je extrémně odolný terminál s 1D laserovým nebo 2D digitálním snímačem čárového kódu. Výhodou je velký barevný dotykový displej s rozlišením VGA, výkonný procesor a dlouhá výdrž baterie.

 

 

 

Opticon H22
footer-contact

Obchodní
zástupce

Jolana Vávrová

Obchodní zástupce HELIOS
603 558 752

Podpora
pro zákazníky

568 858 031
denně od 7:00 do 16:30 hod
Nahoru