Webináře, semináře

Proběhlá školení, semináře a webináře

Aktuality

Setkání 2017 HELIOS Energo a zákazníků teplárenského odvětví

První setkání, nikoli jediné, je úspěšně za námi. Aby bylo setkání co nejpříjemnější a v přátelském duchu více než v typicky kancelářském – pracovním, zvolili jsme tentokrát prostory Pivovaru Kostelec, kde se nám celý den věnoval ochotný personál.

Počasí nám vyšlo krásné, takže jsme si společně mohli vychutnat oběd venku. Samotné prezentace a diskuze probíhaly v prostorách restaurace pivovaru, abychom měli dostatečný klid na naše zákazníky.

Jsme velice rádi, že jsme mohli osobně pozdravit a pohostit naše zákazníky jinak než při běžných jednáních. Proběhly prezentace, kde jsme informovali zákazníky o novinkách. Věnovali jsme se rovněž aktuálním tématům a nechyběla ani, z našeho pohledu velice přínosná, diskuze u sladkého zákusku. Na závěr setkání přišly na řadu i nějaké ty dárečky, o které se losovalo z vyplněných dotazníků. Na závěr ještě proběhla prohlídka pivovaru.

Chceme tímto poděkovat, že si na nás zákazníci udělali čas. Jsme rádi, že se akce líbila a rozhodně to nebyla jediná akce našeho oddělení. Budeme se těšit na další setkání s vámi všemi i s dalšími zákazníky z jiných odvětví.

foto-02foto-02

footer-contact

Obchodní
zástupce

Jolana Vávrová

Obchodní zástupce HELIOS
603 558 752

Podpora
pro zákazníky

568 858 031
denně od 7:00 do 16:30 hod
Nahoru